Oferta dla branży
Gastronomicznej

gastronomia

Chcesz otworzyć restaurację?

Gastronomia to nie tylko kuchnia, wspaniały kucharz i obsługa. Żeby wszystko pracowało w jak naoliwionej maszynie niezbędne są urządzenia i programy które ułatwią pracę Twojemu zespołowi. 

Istnieje wiele odmian gastronomi, mała gastronomia gdzie kucharz i kelner to ta sama osoba, duża gdzie ilość wydawanych posiłków jest już znacznie większa i bardziej zróżnicowana oraz gastronomia masowa obejmująca obsługę eventów czy stołówek. Każda z powyższych charakteryzuje się zupełnie innymi zasadami funkcjonowania, a tym samym potrzebami oprogramowania i urządzeń.

Korzystając z 25 lat doświadczenia, bieżącego szkolenia i znajomości produktów jesteśmy w stanie pomóc Ci usprawnić biznes, dobrać optymalne rozwiązanie

Elementy niezbędne w branży gastronomicznej

Kasa fiskalna NOVITUS NANO II Online

Dostępny

1906,50 2337,00 
NANO online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych.

Kasa fiskalna NOVITUS NEXT Online

Dostępny

2939,70 3172,17 
Kasa oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Urządzenie nagrodzone prestiżowym Godłem Promocyjnym Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia Twojego biznesu.

Kasa fiskalna POSNET BINGO MAX ONLINE

Dostępny

1905,27 2335,77 
Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta online

Dostępny

2447,70 2632,20 

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to bardzo szybka i nowoczesna drukarka z elektr

Drukarka Fisklana ELZAB Cube ONLINE R

Dostępny

3442,77  (Cena netto: 2799,00 )
ELZAB Cube ONLINE: Szybkość i Efektywność w Obsłudze Klienta Drukarka ELZAB Cube ONLINE została zaprojektowana z myślą o miejscach, gdzie tempo obsługi klienta ma kluczowe znaczenie, a ilość wydruków jest znacząca. To wszechstronne urządzenie sprawdzi się doskonale na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branżach motoryzacyjnej i odzieżowej. Dodatkowo, ELZAB Cube ONLINE doskonale sprawdza się również w sklepach internetowych.

Kasa Fiskalna ELZAB Mini ONLINE

Dostępny

1955,70 2214,00 
ELZAB Mini ONLINE to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością bezpośredniego podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.

Kasa Fiskalna POSNET Revo Online

Dostępny

2151,27 2458,77 
Kasę Posnet REVO ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji REVO. To kasa zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia REVO ONLINE z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce. Kasę najczęściej wybierają przedsiębiorcy, którzy stawiają na multifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

Waga DIBAL PS-50

Dostępny

947,10  (Cena netto: 770,00 )
DIBAL PS-50 to prosta waga kontrolna wskazująca masę produktu umieszczonego na szalce. Znajduje szerokie zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości

POS

POS Sunmi D2S Lite 15,6’’

Dostępny

Terminal POS Sunmi D2S Lite to urządzenie dedykowane do pracy w punktach handlowych i gastronomicznych. Dzięki zastosowaniu ekranu dotykowego terminal ułatwia i przyśpiesza pracę sprzedawcy. Urządzenie działa w oparciu o system Android oraz autorską nakładkę Sunmi, która w łatwy sposób pozwala nam zarządzać urządzeniem oraz aplikacjami. Główne cechy:
 • Wydajny procesor
 • Wielopunktowy pojemnościowy wyświetlacz wielkości 15,6 cali, rozdzielczość Full HD (1920x1080)
 • Łatwy do czyszczenia płaski bezramkowy ekran
 • Liczne porty wejścia/wyjścia pozwalają na jednoczesne podpięcie wielu urządzeń peryferyjnych np. wag, drukarek, czytników
 • Możliwość prowadzenia kabli w ukrytej przegrodzie co wpływa na estetykę stanowiska sprzedaży
 • Opcjonalna kamera 3D do rozpoznawania twarz

POS VERO

Dostępny

2458,77  (Cena netto: 1999,00 )
Vero to nowoczesny, kompletny i kompaktowy POS w atrakcyjnej cenie z zainstalowaną aplikacją sprzedażową. Urządzenie intuicyjne w obsłudze i gotowe do pracy od razu po uruchomieniu.

Programy w gastronomii

OPROGRAMOWANIA W GASTRONOMII

 • Systemy POS (Point of Sale): Systemy POS są nieodłącznym elementem działalności gastronomicznej. Pozwalają one na składanie zamówień, obsługę płatności, zarządzanie stolikami i zamówieniami na wynos, a także generowanie raportów sprzedaży. Dobre systemy POS oferują także integrację z innymi narzędziami, takimi jak kasy fiskalne, magazyny czy systemy rezerwacji.
 • Rezerwacje online: Oprogramowanie do rezerwacji online umożliwia klientom dokonywanie rezerwacji stolików przez internet. Umożliwia to wygodne zarządzanie dostępnymi miejscami, kontrolę harmonogramu rezerwacji oraz wysyłanie potwierdzeń rezerwacji i przypomnień klientom.
 • Systemy zarządzania magazynem: Oprogramowanie do zarządzania magazynem pozwala na śledzenie i kontrolę zapasów, zamówienia dostaw, kontrolę kosztów i minimalizację marnotrawstwa. Umożliwia także generowanie raportów dotyczących zużycia produktów i analizy wydajności dostawców.
 • Systemy do zarządzania lojalnością klientów: Oprogramowanie do zarządzania lojalnością klientów pomaga w budowaniu i utrzymaniu relacji z klientami. Pozwala na tworzenie programów lojalnościowych, zbieranie danych o klientach, wysyłanie spersonalizowanych ofert i promocji oraz monitorowanie statystyk dotyczących lojalności klientów.
 • Analiza danych i raportowanie: Narzędzia do analizy danych i raportowania są niezwykle przydatne w ocenie wydajności i zyskowności działalności gastronomicznej. Pozwalają na generowanie szczegółowych raportów dotyczących sprzedaży, kosztów, trendów konsumpcji oraz ocenę skuteczności działań marketingowych.
 • Systemy zarządzania zamówieniami online: W przypadku restauracji oferujących dostawę lub zamówienia na wynos, systemy zarządzania zamówieniami online są niezbędne. Umożliwiają one składanie zamówień przez stronę internetową lub aplikację mobilną, zarządzanie menu, śledzenie zamówień i automatyczne przesyłanie powiadomień o statusie zamówienia.

Oprogramowania

SOGA profesjonalny program gastronomiczny

Dostępny

1955,70  (Cena netto: 1590,00 )
Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, foodtruck’a czy inego typu punktu gastronomicznego.

Rewizor nexo – Licencja na 1 stanowisko

Dostępny

1474,77  (Cena netto: 1199,00 )
Rewizor nexo wspiera księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac, obsługę środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych oraz ewidencjonowanie i rozliczanie rozrachunków. Mimo bogatej funkcjonalności wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą.

Rewizor GT

Dostępny

1843,77  (Cena netto: 1499,00 )
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

Rachmistrz GT

Dostępny

552,27  (Cena netto: 449,00 )
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

Billeterka.pl

Dostępny

36,78  (Cena netto: 29,90 )
Bezprzewodowe programowanie, pełna mobilność Kluczowym elementem w bileterce Novitus jest najnowocześniejsza kasa Novitus Next Pro, która posiada intuicyjną aplikację do sprzedaży

PC-Market – program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów

Dostępny

676,50  (Cena netto: 550,00 )
PC Market jest programem przydatnym gdy niezbędne jest sporządzenie statystyk sprzedaży. Dzięki niemu możliwe jest śledzenie ścieżki produktów oraz masowe raportowanie. Jego użytkownicy za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu mają kontrolę nad rozrachunkami, stanem kasy i przychodami. Narzędzie to pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na wykonanie remanentu lub ewidencjonowanie towarów lub ewidencjonowanie. Przystosowano go do generowania jednolitego pliku kontrolnego, bądź szybkich przyjęć dostaw. Kompletowanie dokumentów staje się jeszcze prostsze!

GoPOS – Nowoczesny system sprzedażowy dla Gastronomii

Dostępny

72,57  (Cena netto: 59,00 )
GoPOS to innowacyjny, szybki i intuicyjny system sprzedaży stworzony dla potrzeb każdego biznesu. Pozwala on na kompleksowe zarządzanie punktem z

Co pomoże Ci rozwijać twoją działaność ?