Blog

Oferta dla branży
kosmetycznej

Urządzenia fiskalne do salonów kosmetycznych i fryzjerskich
Planowana działalność

Chcesz otworzyć salon

Potrzebujesz Kasy fiskalnej to podstawa jeśli chodzi o nową działalność.

Jak je dobrać żeby spełniały swoje funkcje, były łatwe w obsłudze ale również pozwalały Ci na przyszły rozwój ? 

Pozwól naszym doradcom pomóc Ci w odpowiednim wyborze. 

Skalowanie działalności

Chcesz rozwinąć swój biznes

Masz już urządzenie fiskalne i chcesz skalować swój biznes ? 

Czy masz program magazynowy, czy korzystasz z czytnika kodów kreskowych ? Na te i na wiele innych pytań musisz sobie odpowiedzieć żeby rozwijać swój biznes. 

Jak już wiesz w którą stronę chcesz pójść nasi doradcy pomogą dobrać kompatybilny ze sobą sprzęt i oprogramowania. 

Elementy niezbędne w branży kosmetycznej

Kasa fiskalna NOVITUS NANO II Online

Dostępny

1906,50 2337,00 
NANO online to wszechstronna kasa, dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz średnich i małych placówkach handlowych.

Kasa fiskalna POSNET BINGO MAX ONLINE

Dostępny

1905,27 2335,77 
Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta online

Dostępny

2447,70 2632,20 

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to bardzo szybka i nowoczesna drukarka z elektr

Drukarka Fisklana ELZAB Cube ONLINE R

Dostępny

3442,77  (Cena netto: 2799,00 )
ELZAB Cube ONLINE: Szybkość i Efektywność w Obsłudze Klienta Drukarka ELZAB Cube ONLINE została zaprojektowana z myślą o miejscach, gdzie tempo obsługi klienta ma kluczowe znaczenie, a ilość wydruków jest znacząca. To wszechstronne urządzenie sprawdzi się doskonale na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branżach motoryzacyjnej i odzieżowej. Dodatkowo, ELZAB Cube ONLINE doskonale sprawdza się również w sklepach internetowych.

Kasa Fiskalna ELZAB Mini ONLINE

Dostępny

1955,70 2214,00 
ELZAB Mini ONLINE to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością bezpośredniego podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.

Kasotermina ELZAB K2 PAY ONLINE

Dostępny

2089,77 2274,27 
Pierwszy Kasoterminal z systemem Android - K2 PAY. To kompleksowe rozwiązanie fiskalne, łączące funkcjonalność kasy fiskalnej z terminalem płatniczym, zapewniające szybkie i bezpieczne transakcje.

Czytniki kodów kreskowych

DATALOGIC QW21OO

Dostępny

344,40  (Cena netto: 280,00 )
QuickScan Lite charakteryzuje się szerokim kątem odczytu, co pozwala na odczyt długich i szerokich kodów spotykanych na rachunkach i fakturach

Czytnik DATALOGIC MAGELLAN 1500i

Dostępny

1476,00  (Cena netto: 1200,00 )
Czytnik kodów Magellan 1500i łączy ze sobą wysoką jakość odczytu w technologii imagerowej oraz  innowacyjną budowę, co sprawia, że jest

Czytnik DATALOGIC MAGELLAN 3550HSI

Dostępny

2890,50  (Cena netto: 2350,00 )
Układ skanujący typu imager to wbudowana kamera cyfrowa z matrycą CCD odczytująca kod jako całość. Odczyt następuje natychmiastowo, bez opóźnień

Czytnik KK LS2208 USB KIT Czarny

Dostępny

356,70  (Cena netto: 290,00 )
LS2208 to ręczny, laserowy czytnik kodów kreskowych umożliwiający komfortową pracę wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość odczytu kodów za

Oprogramowania

SOGA profesjonalny program gastronomiczny

Dostępny

1955,70  (Cena netto: 1590,00 )
Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, foodtruck’a czy inego typu punktu gastronomicznego.

Rewizor nexo – Licencja na 1 stanowisko

Dostępny

1474,77  (Cena netto: 1199,00 )
Rewizor nexo wspiera księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac, obsługę środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych oraz ewidencjonowanie i rozliczanie rozrachunków. Mimo bogatej funkcjonalności wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą.

Rewizor GT

Dostępny

1843,77  (Cena netto: 1499,00 )
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

Rachmistrz GT

Dostępny

552,27  (Cena netto: 449,00 )
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

Billeterka.pl

Dostępny

36,78  (Cena netto: 29,90 )
Bezprzewodowe programowanie, pełna mobilność Kluczowym elementem w bileterce Novitus jest najnowocześniejsza kasa Novitus Next Pro, która posiada intuicyjną aplikację do sprzedaży

PC-Market – program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów

Dostępny

676,50  (Cena netto: 550,00 )
PC Market jest programem przydatnym gdy niezbędne jest sporządzenie statystyk sprzedaży. Dzięki niemu możliwe jest śledzenie ścieżki produktów oraz masowe raportowanie. Jego użytkownicy za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu mają kontrolę nad rozrachunkami, stanem kasy i przychodami. Narzędzie to pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na wykonanie remanentu lub ewidencjonowanie towarów lub ewidencjonowanie. Przystosowano go do generowania jednolitego pliku kontrolnego, bądź szybkich przyjęć dostaw. Kompletowanie dokumentów staje się jeszcze prostsze!

GoPOS – Nowoczesny system sprzedażowy dla Gastronomii

Dostępny

72,57  (Cena netto: 59,00 )
GoPOS to innowacyjny, szybki i intuicyjny system sprzedaży stworzony dla potrzeb każdego biznesu. Pozwala on na kompleksowe zarządzanie punktem z

Co pomoże Ci rozwijać twoją działaność ?

Koszyk
Sign in

No account yet?

Zacznij pisać, by znaleźć szukane produkty
Shop
0 items Cart
My account