Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kasy fiskalne on-line, serwis komputerowy
Podpis elektroniczny Warszawa

Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny to połączenie danych w formie elektronicznej oraz innych, które razem tworzą możliwość identyfikacji osoby, która taki podpis złożyła. Umożliwia on identyfikację podmiotów, które przesyłają dokumenty drogą elektroniczną.

Druga kwestia to korzystanie z bezpiecznych urządzeń, które są używane wyłącznie przez osobę, która podpis składa. Dodatkowo podpis elektroniczny musi być również powiązany z danymi, w których jakakolwiek zmiana musi być szybko rozpoznawalna. Zgodnie z obowiązującym prawem UE, kwalifikowany podpis elektroniczny weryfikowany przy użyciu kwalifikowanego certyfikatu, ma taką samą moc prawną jak podpis składany odręcznie.

Urządzenia fiskalne Warszawa
Zestaw CenCert Standard
Zestaw CenCert

Podpis elektroniczny dla firm

W naszej ofercie posiadamy produkty firmy CenCert, który jako kwalifikowany dostawca usług zaufania, dostarcza zestawy służące do realizacji kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Polskie prawo krajowe przewiduje wiele szczegółowych zastosowań dla kwalifikowanego podpisu elektronicznego, między innymi: podpisywanie deklaracji ZUS w programie Płatnik, podpisywanie wniosków i innych pism kierowanych do organów administracji publicznej, podpisywanie decyzji administracyjnych doręczanych elektronicznie, składanie pozwów w e-sądzie, składanie ofert w aukcjach i przetargach internetowych, potwierdzanie dokumentacji medycznej, składanie wniosków związanych z prowadzeniem praktyki medycznej, potwierdzanie medycznych badań laboratoryjnych dostarczanych elektronicznie logowanie do portalu ePUAP, składanie deklaracji podatkowych w systemie eZEFIR, podpisywanie JPK (Jednolity Plik Kontrolny).

Sklep on-line

Szeroki asortyment kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, systemów sprzedaży i oprogramowania. Akcesoria biurowe i wiele innych produktów. Wszystko dostępne w wielu formach płatności (gotówka przy odbiorze, karta, raty, leasing). Dostawa nawet tego samego dnia!

Podpis elektroniczny dla osób prywatnych

Certyfikat kwalifikowany w świetle ustawy o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej jest równoważny z podpisem odręcznym, a co za tym idzie jest przypisany do jednej osoby. W związku z tym certyfikat kwalifikowany możemy wykorzystywać wszędzie tam, gdzie tylko możliwe jest jego zastosowanie. Nie ma żadnych ograniczeń w stosowaniu certyfikatu zakupionego przez pracodawcę czy inny podmiot w celach prywatnych.

Zestaw CenCert Token
Zestaw CenCert

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasze aktualności!

Aktualności Kaspol

Mobilne kasy fiskalne

Podstawową różnicą pomiędzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną jest to, ze drukarka fiskalna do swojego prawidłowego działania wymaga zewnętrznego systemu sprzedażowo rozliczeniowego, czyli najczęściej odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Aktualności Kaspol

Od czego zależy cena kasy fiskalnej?

Na rynku dostępna jest bogata oferta przeróżnych urządzeń fiskalnych. Ceny kas fiskalnych wahają się od około 1 000 zł za najprostsze urządzenia, do 3 500 zł i więcej w przypadku nowoczesnych, bardziej złożonych rozwiązań. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności, a cena kasy fiskalnej m.in. od jej wielkości i funkcjonalności.

Instalacja terminala płatnicznego za 1zł! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!