Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kasy fiskalne on-line, serwis komputerowy
Monitoring Warszawa

Monitoring

Monitoring wizyjny pozwala w nowoczesny sposób pilnować terenu zakładu pracy lub prywatnej posesji. Kamery mogą być zamontowane wewnątrz, jak i na zewnątrz. Monitoring może stanowić dowód w sprawach związanych z wykroczeniami, wypadkami, kradzieżami lub zniszczeniem mienia.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług związanych z doborem i wyceną sprzętu do monitoringu ale także z jego instalacją, montażem i serwisem. Inwestując w system monitoringu, dzięki jego otwartej architekturze można zbudować telekomunikacyjną sieć szkieletową, dostępową i uruchomić inne usługi, np. transmisję danych, dostęp do Internetu. Jeśli są Państwo zainteresowani analizą obiektu, przygotowaniem oferty cenowej lub kompleksową usługą doboru i wdrożenia systemu w dowolnym rejonie Polski zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym Kaspol.

Urządzenia fiskalne Warszawa

Zapewniamy:

 • Monitoring Warszawa

  Doradztwo techniczne

 • Monitoring Warszawa

  Projektowanie

 • Monitoring Warszawa

  Montaż i uruchomienie

 • Monitoring Warszawa

  Utrzymanie systemu

Monitoring Warszawa

Monitoring dla biznesu

Monitoring, to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie firmy. Odstrasza potencjalnych złodziei, a gdy już się coś wydarzy, dostarcza niepodważalne dowody, które mogą ułatwić złapanie sprawcy.

Monitoring na terenie zakładu pracy i wokół niego może zostać powieszony tylko ze ściśle określonych powodów. Są one wymienione w art. 222 § 1 Kodeksu pracy. Monitoring pracowników jest możliwy tylko w określonych przypadkach. Nie można go więc wprowadzić np. w celu kontroli godzin przyjścia pracowników do pracy. Z powodu złożoności wielu czynników wstępna wycena przedstawiana jest po wykonaniu konsultacji i wizji lokalnej.

Monitoring dla domu

Dom, to nasza oaza spokoju i miejsce w którym gromadzimy dorobek życia. Jest to również łakomy kąsek dla złodzieja. Dobre zabezpieczenie naszej posiadłości, nie dość, że odstraszy potencjalnych przestępców, to w przypadku dokonania kradzieży pozwoli na szybkie ich ustalenie i ukaranie. Sposób działania włamywaczy, jest dobrze znany. Obserwują oni posiadłość ofiary i wykorzystując nieuwagę domowników włamują się do budynku.

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo naszego mienia, powinniśmy w każdy możliwy sposób utrudniać działanie przestępców, instalując w domu system alarmowy oraz monitoring. Monitoring domu pozwala uzyskać stały wgląd w to, co dzieje się w domu i jego najbliższej okolicy oraz szybko reagować na wszelkie stwierdzone nieprawidłowości.

Monitoring dla domu Warszawa

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasze aktualności!

Aktualności Kaspol

Mobilne kasy fiskalne

Podstawową różnicą pomiędzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną jest to, ze drukarka fiskalna do swojego prawidłowego działania wymaga zewnętrznego systemu sprzedażowo rozliczeniowego, czyli najczęściej odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Aktualności Kaspol

Od czego zależy cena kasy fiskalnej?

Na rynku dostępna jest bogata oferta przeróżnych urządzeń fiskalnych. Ceny kas fiskalnych wahają się od około 1 000 zł za najprostsze urządzenia, do 3 500 zł i więcej w przypadku nowoczesnych, bardziej złożonych rozwiązań. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności, a cena kasy fiskalnej m.in. od jej wielkości i funkcjonalności.

Zadbaj o bezpieczeństwo w swojej firmie! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!