Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kasy fiskalne on-line, serwis komputerowy
Oprogramowanie sprzedażowe Warszawa

Oprogramowanie

Dobre oprogramowanie jest dziś niezbędne dla prowadzenia biznesu. Na rynku dostępnych jest wiele programów przeznaczonych dla firm, co bez wątpienia ma swoje plusy, jednak z drugiej strony utrudnia dokonanie właściwego wyboru. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie oprogramowanie renomowanych marek, dostosowane do potrzeb różnych przedsiębiorstw.

Sprzedajemy zarówno programy umożliwiające wykonywanie podstawowych zadań, jak i oprogramowanie posiadające rozbudowane funkcje. Wśród naszych propozycji dostępne są programy przeznaczone do fakturowania oraz do prowadzenia ksiąg podatkowych i rozliczeń ryczałtowych, jak również oprogramowanie wspomagające sprzedaż i obsługę magazynu. Umożliwiamy także zakup specjalnych programów dla firm mobilnych, które zostały już docenione przez wielu przedsiębiorców.

Oprogramowanie Warszawa
Oprogramowanie Asseco WF-MAG Mobile 2
Oprogramowanie Asseco WFMAG

Oprogramowanie

Wszystkie oferowane przez nas oprogramowania łączy fakt, że posiadają intuicyjny interfejs i są proste w obsłudze, dlatego ułatwiają wykonywanie obowiązków i usprawniają pracę przedsiębiorstwa.

Współpracujemy z liderami branży, co jest gwarancją jakości, a nasi specjaliści kompleksowo doradzą w zakresie doboru odpowiedniego oprogramowania. Wsparcie techniczne i obsługa posprzedażowa, to również istotny element wsparcia, które firma Kaspol zapewnia.

Systemy sprzedaży

Systemy sprzedaży, to nie tylko oprogramowanie, które oferuje Kaspol, to cała infrastruktura, na którą składa się wiele elementów, takich jak: program do prowadzenia sprzedaży i gospodarki magazynowej, sprzęt komputerowy, rozwiązania sieciowe, urządzenia fiskalne, wagi sklepowe (zwykłe i etykietujące), terminale fiskalne, terminale płatnicze, POSy, inwentaryzatory oraz wiele innych urządzeń tzw. elektroniki wyposażenia handlu.

Systemy sprzedaży skonstruowane w oparciu o istniejącą infrastrukturę informatyczną lub stworzoną specjalnie do tego celu, nie wykluczają zastosowania ich w mniejszych placówkach! Nawet najmniejsze samodzielne stanowisko handlowo-usługowe powinno zostać wyposażone stosownie do możliwości finansowych, indywidualnych potrzeb czy specyfiki pracy właściciela placówki w czym doradzą specjaliści Kaspol.

Oprogramowanie sprzedażowe Subiekt NEXO
Oprogramowanie sprzedażowe SUBIEKT NEXO
System CRM Subiekt GESTOR GT
Subiekt GESTOR

Systemy CRM

CRM (customer relationship management), to najprościej rzecz ujmując zarządzanie relacjami z aktualnymi i potencjalnymi klientami, czyli tzw. zbiór zadań, procedur i narzędzi, które są niezbędne w kontakcie z kontrahentem.

Jeśli chcesz zwiększyć efektywność sprzedaży i zoptymalizować czas poświęcony na procedury z nią związane – zainwestuj w system CRM. Zobacz, co to jest i jakie korzyści przynosi takie oprogramowanie Twojej firmie. Skontaktuj się z Kaspol, zaprezentujemy najlepsze rozwiązania.

Sklep on-line

Szeroki asortyment kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, systemów sprzedaży i oprogramowania. Akcesoria biurowe i wiele innych produktów. Wszystko dostępne w wielu formach płatności (gotówka przy odbiorze, karta, raty, leasing). Dostawa nawet tego samego dnia!

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasze aktualności!

Aktualności Kaspol

Mobilne kasy fiskalne

Podstawową różnicą pomiędzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną jest to, ze drukarka fiskalna do swojego prawidłowego działania wymaga zewnętrznego systemu sprzedażowo rozliczeniowego, czyli najczęściej odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Aktualności Kaspol

Od czego zależy cena kasy fiskalnej?

Na rynku dostępna jest bogata oferta przeróżnych urządzeń fiskalnych. Ceny kas fiskalnych wahają się od około 1 000 zł za najprostsze urządzenia, do 3 500 zł i więcej w przypadku nowoczesnych, bardziej złożonych rozwiązań. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności, a cena kasy fiskalnej m.in. od jej wielkości i funkcjonalności.

Skontaktuj się z nami! Pomożemy z wyborem odpowiedniego oprogramowania dla Twojego biznesu!