wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł

Branża farmaceutyczna jest specyficzną gałęzią biznesu, która potrzebuje niestandardowy rozwiązań, nawiązuje w tym miejscu głównie do aptek. Na rynku dostępne są drukarki fiskalne apteczne, które posiadają specjalistyczne funkcje dedykowane właśnie dla tej branży.

Apteczne drukarki fiskalne to specjalistyczne urządzenia przeznaczone do ewidencji sprzedaży leków. Mogą być również wykorzystywane w gabinetach i przychodniach lekarskich. Choć na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo jak sklepowe drukarki fiskalne, posiadają kilka dodatkowych funkcji, które sprawiają, że są wymaganym sprzętem w każdej aptece.

Apteczne drukarki fiskalne są niezwykle szybkie i wytrzymałe, charakterystyczna jest dla nich możliwość drukowania paragonów z uwzględnieniem refundacji leków. Z ich pomocą można również drukować wyceny leków i recepty. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na sprzęt uznanych i pewnych producentów, takich jak: NOVITUS lub ELZAB , które spełniają wymagania rozporządzeń Ministra Finansów dotyczącymi sprzedaży refundowanej, a to daje pewność, że dokonujemy sprzedaży zgodnie z przepisami. Kopie paragonów są zapisywane na elektronicznym nośniku danych, co eliminuje konieczność przechowywania paragonów w formie papierowej, które po paru latach stają się nieczytelne, co więcej rozwiązanie to jest bardziej ekonomiczne i ekologiczne, gdyż zużywamy połowę mniej papieru.

Jak wybrać odpowiednią dla siebie apteczną drukarkę fiskalną, to pytanie zadaje sobie wiele osób działających w tej branży. Poszczególne modele różnią się między sobą m.in. rozmiarem, ale i funkcjami, część z nich posiada opcje takie jak wydruk informacji do rejestracji, skierowania i numeru w kolejce, możliwość rezerwacji wizyty, obiegówki i dawkowania leków, to funkcje idealne dla wielu placówek medycznych. Niektóre z kolei dają możliwość wydruku nazw towarów o maksymalnej długości wydruku do 40 znaków, inne do 60 znaków. Są też modele wyposażone w kolorowy wyświetlacz do wyświetlania menu drukarki, a także animowanych klipów graficznych, które można wykorzystać do filmów reklamowych. Wybór wśród aptecznych drukarek fiskalnych jest duży i może przyprawić o zawrót głowy, nasi konsultanci chętnie pomogą podjąć decyzję i wybrać najlepsze rozwiązanie dla Państwa firmy.

Drukarka fiskalna Posnet THERMAL XL2 online Drukarka fiskalna Posnet THERMAL XL2 online
2 799,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
kg
zobacz więcej
Drukarka fiskalna Posnet TEMO online Drukarka fiskalna Posnet TEMO online
2 299,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
kg
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl