wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł

Podstawową różnicą pomiędzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną jest to, ze drukarka fiskalna do swojego prawidłowego działania wymaga zewnętrznego systemu sprzedażowo-rozliczeniowego, czyli najczęściej odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na komputerze. W takim przypadku baza danych znajduję się na komputerze, co daje możliwość zarządzania w prosty sposób stanami magazynowymi, przygotować raporty dotyczące sprzedaży oraz wprowadzić modyfikacje do systemu sprzedażowego w zależności od naszych aktualnych potrzeb.

Mobilne drukarki fiskalne stanowią szeroką grupę urządzeń przeznaczonych do zastosowania tam, gdzie mobilność urządzenia fiskalnego ma znaczenie. Zwykle mają kompaktowe rozmiary i zasilane są baterią pozwalającą na wydrukowanie co najmniej kilku tysięcy paragonów, co odpowiada kilkunastu godzinom pracy.

Coraz częściej w mobilnych drukarkach fiskalnych stosowany jest dotykowy ekran, który znacznie zwiększa komfort obsługi. Dodatkowe funkcje zależą od konkretnego modelu jednak nawet małe i średnie drukarki mobilne zwykle dają możliwość drukowania faktur VAT, obsługują transakcje elektroniczne, pozwalają drukować grafikę i kody 2D w nagłówku paragonu oraz przypominają o przeglądach okresowych oraz o wykonaniu obowiązkowego raportu dobowego i miesięcznego.

Wybierając mobilną drukarkę fiskalną warto zwrócić uwagę na kilka elementów, takich jak eksploatacja, czyli wydajność urządzenia, druk jak największej ilości paragonów w jak najkrótszym czasie i jak najmniejszym kosztem, a także koszt części zamiennych. Ważny jest też zapis kopii paragonów elektroniczny lub papierowy, zdecydowanie więcej zalet ma zapis w systemie cyfrowym, który znacznie ułatwia pracę. Istotna jest również liczba możliwych do zaprogramowania w mobilnej drukarce fiskalnej towarów, co określane jest skrótem PLU, urządzenia przenośne pozwalają na zaprogramowanie do ok. 100 000 kodów, tego typu urządzenia potrafią wydrukować do 150 paragonów w ciągu dnia.

 Mobilne drukarki fiskalne to zdecydowanie rozwiązanie dla przedsiębiorców przemieszczających się, ceniących sobie niezależność i wolność, ale też dla małych i średnich firm posiadających mniejszy asortyment. Jeżeli zastanawiają się Państwo nad zakupem urządzenia tego rodzaju nasi konsultanci chętnie pomogą w doborze odpowiedniej drukarki, aby idealnie dopasować ją do potrzeb i charakteru działalności.

Drukarka fiskalna Novitus DEON online

Drukarka fiskalna Novitus DEON online
Drukarka fiskalna Novitus DEON online

DEON Online odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Drukarka została doposażona w najnowszą technologię spełniającą obecne wymogi. Jest to urządzenie, które spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

 

Dostępność: ostatnie sztuki

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 2 190,00 zł 2 490,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
kg
  • promocja
  • nowość

Drukarka fiskalna Posnet TEMO online

Drukarka fiskalna Posnet TEMO online
Drukarka fiskalna Posnet TEMO online

To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem. Możesz go używać w terenie,  poza sklepem lub biurem, ponieważ bez zewnętrznego zasilania wydrukuje 80 000 wierszy paragonu. W razie potrzeby w każdej chwili możesz  podłączyć drukarkę do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB. Nowością jest możliwość wyposażenia drukarki w interfejs WiFi.

 

Dostępność: ostatnie sztuki

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 2 299,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
kg

Drukarka fiskalna Posnet THERMAL XL2 online

Drukarka fiskalna Posnet THERMAL XL2 online
Drukarka fiskalna Posnet THERMAL XL2 online

Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

 

Dostępność: ostatnie sztuki

Wysyłka w: 5 dni

Cena: 2 799,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
kg
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl