wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł

TERMINALE PŁATNICZE

Terminale płatnicze w dzisiejszym świecie stają się coraz bardziej powszechne. W ostatnim czasie, organizacje płatnicze przeprowadziły badania, z których wynika, że coraz więcej osób korzysta z tych rozwiązań i cały czas liczba transakcji bezgotówkowych rośnie. Przekłada się to na wzrost obrotów rzędu 20% po wprowadzeniu terminali w danym sklepie.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele terminali oraz PIN Padów, pochodzące od renomowanych producentów, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość i wytrzymałość. Oferowane przez nas urządzenia cechuje łatwość obsługi, co sprawia, że nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z ich obsługą.

Część oferowanych przez nas rozwiązań można w ciekawy sposób połączyć z wybranymi modelami kas i drukarek fiskalnych. Pozwoli to na jeszcze wygodniejszą pracę oraz jeszcze szybszą obsługę klienta.

OFERTA URZĄDZEŃ:

 

Ingenico iCT220

Ingenico iCT220

Jest to model stacjonarnego terminala płatniczego występujący w dwóch wariantach sposobu komunikacji : GPRS oraz Ethernet.

 Ingenico iWL250M

Ingenico

Przenośny terminal płatniczy EFT. Występuje zarówno samodzielnie jak i z bazą ładującą.

Verifone VX675

Verifone VX675

Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Verifone VX520

Verifone VX520

VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych.

PinPad 1000SE Contactless

Jest to uniwersalne rozwiązanie, łączące dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN.
Unowocześniona, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe, lepiej leży w dłoni, jest prostsze w obsłudze, wytrzymalsze i niezmiennie bezpieczne. Wbudowany czytnik NFC i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają jego instalację, a wzmocniona obudowa i ramka dookoła wyświetlacza sprawiają, że nowy PP1000SE Contactless jest jeszcze wytrzymalszy.
Nowy PP1000SE Contactless jest dostępny z opcjonalną osłoną klawiatury (privacy shield) oraz funkcjonalną podstawą ułatwiającą instalację PINpada na ladzie.

Cechy szczególne:

  • Udoskonalona konstrukcja – Powiększone klawisze ułatwiają wprowadzanie kodu PIN, a dodatkowa ramka dookoła wyświetlacza sprawia, że jest bardziej zabezpieczony przed zarysowaniami.
  • Prosta łączność – Nowy PP1000SE Contactless może być szybko i prosto połączony przez port szeregowy lub USB z urządzeniami PC, kasami fiskalnymi oraz istniejącymi w punkcie sprzedaży terminalami płatniczymi.

 

ZAMÓW TERMINAL

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl