TUSZE I TONERY

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Profesjonalizm

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki wiedzy i otwartości na potrzeby klientów jesteśmy w stanie doradzić w jak najlepszy sposób. Dobierzemy właściwe tusze, tonery, napełnimy zużyte kartridże oraz materiały eksploatacyjne.

Szeroki asortyment

Każdy klient w naszej ofercie znajdzie produkty odpowiednie do swojego sprzętu oferujemy tusze i tonery do drukarek Canon, HP, tusze do drukarek Epson. Sprzedajemy zarówno oryginalne tusze, jak i zamienniki.

Innowacyjność
W naszej branży ważne jest podążanie i otwartość na zmiany. Wciąż śledzimy rynek, zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych rozwiązań. Jakość usług zapewnia specjalistyczny, nowoczesny sprzęt. Dążymy do tego, aby każde kierowane do nas zapytanie było zakończone sukcesem, czyli zadowoleniem klienta, dlatego wciąż rozszerzamy asortyment.

Jakość

Twierdzimy, że to podstawa, nasze tusze, tonery oraz materiały eksploatacyjne to zawsze najwyższa jakość, tak jak i nasza obsługa klienta. Pomożemy każdemu dzięki naszym rozwiązaniom obniżyć koszty eksploatacji drukarek bez uszczerbku na dobrej jakości druku i warunków eksploatacji drukarki.

Uczciwość

To podstawa budowania długotrwałych relacji i jest jedną z podstaw naszej działalności. Świadczy o tym nasze podejście, każdy z materiałów eksploatacyjnych w przypadku wadliwości zostaje wymieniony od ręki na nowy, wystarczy okazać dowód zakupu.

Najważniejszy jest klient

Każde kierowane do nas zapytanie zarówno indywidualne jak i hurtowe traktujemy poważnie, zapewniając fachową i kompleksową pomoc. Nasz personel to najlepsi specjaliści, kompetentni i profesjonalni w każdym calu, służą poradą wszystkim, polecą jaki toner czy tusz wybrać, a także udzielą pełnej informacji na temat regeneracji tonerów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, przypomnijmy jeszcze raz, w naszej ofercie znajdują się tusze i tonery takich firm jak:

  • Brother
  • Canon
  • Epson
  • HP
  • Kyocera MITA
  • Lexmark
  • Panasonic
  • Samsung

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl