wyszukiwarka zaawansowana
do kasy suma: 0,00 zł

Kasa fiskalna Novitus Vega Taxi

Novitus-Vega-Taxi.jpg
 • promocja
Dostępność: wycofany z oferty
Cena: 1 251,00 zł 1 390,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Opis

Nowoczesność
Vega Taxi jest profesjonalną kasą fiskalną przeznaczoną do stosowania w taksówkach. Kasa została od podstaw zaprojektowana pod kątem specyfiki pracy taksówkarzy, zgodnie z ich sugestiami oraz przy zastosowaniu najnowszej technologii w dziedzinie mikroelektroniki.

Ergonomia
Wymiary urządzenia sugerują, iż jest to raczej kalkulator, podczas gdy w rzeczywistości jest to nowoczesne i w pełni funkcjonalne urządzenie fiskalne. Kasę Vega Taxi można łatwo zamontować w dowolnym miejscu pojazdu, za pomocą specjalnego uchwytu, tak aby jej obsługa była wygodna, komfortowa oraz nie wpływała negatywnie na bezpieczeństwo jazdy. Wyjątkowo niski profil kasy (głębokość kasy ustawionej w pozycji pionowej), znacznie niższy niż innych specjalizowanych kas dostępnych na rynku, powoduje, iż niezależnie od sposobu montażu, Vega Taxi zajmuje znikomą przestrzeń w samochodzie.

Kompatybilność
Vega Taxi współpracuje z następującymi taksometrami:

 • TX 06 - fiskalny,
 • µTAX plus - fiskalny,
 • CEZAR - fiskalny (producent: CB ELECTRONICS)

Mobilność
Kasa Vega Taxi nie jest na stałe zintegrowana z taksometrem. W związku z tym w każdej chwili w prosty sposób (wyciagnięcie kabla, brak plomby) można ją odłączyć od taksometru, zabrać np. do domu w celu opracowania raportów i analiz, chroniąc tym samym urządzenie fiskalne przed kradzieżą (w myśl obowiązujących przepisów kradzież urządzenia fiskalnego pociąga za sobą konieczność zwrotu kwoty odpisu, a na zakup kolejnego urządzenia nie przysługuje odliczenie).

Łatwość obsługi
Vega Taxi wyposażona jest w czytelny, ciekłokrystaliczny, podświetlany i alfanumeryczny wyświetlacz operatora, który jednocześnie pełni funkcję wyświetlacza dla klienta. Klawiatura kasy jest bardzo prosta, wręcz intuicyjna. Jej klawisze rozmieszczone są w sposób zapewniający szybką i wygodną obsługę.

Funkcjonalność
Kasa Vega Taxi umożliwia drukowanie wielu raportów: np. dobowy (fiskalny) okresowy pełny i skrócony, miesięczny pełny lub skrócony, stanu kasy, raport kasjera, raport rozliczeniowy oraz raport ustawień taksometru, co znacznie ułatwia prowadzenie wszelkich zestawień i rozliczeń.

Duże możliwości
Kasę podłącza się do taksometru współpracującego z kasą Vega Taxi i od tego momentu, z taksometru przesyłane są wszelkie informacje konieczne do wystawienia paragonu za kurs taksówki. Po rozpoczęciu kursu istnieje możliwość wybrania dodatkowych opcji dotyczących rozliczenia tego kursu: udzielenia rabatu za usługę wybrania opcji "cena umowna". Dostępna jest w tym czasie również opcja anulowania rozpoczętego paragonu, wykorzystywana w przypadku rezygnacji klienta z kursu.
Po zakończeniu kursu kasa Vega Taxi drukuje automatycznie paragon, na którym widnieją czasy rozpoczęcia i zakończenia kursu, przejechana odległość, numer boczny taksówki, ew. rabat, kwota opłaty za kurs z rozbiciem na poszczególne taryfy oraz ilość jednostek taryfowych. Możliwe jest również zarejestrowanie dopłaty za usługi dodatkowe (np. zamówienie taksówki, wniesienie bagażu itp.).

Dane techniczne

 • Do 64 towarów w bazie
 • Do 18 znaków w nazwie towaru
 • Szerokość papieru 57mm
 • Długość papieru do 20m
 • Złącze RS232C
 • Urządzenie może współpracować z taksometrem oraz komputerem
 • Wbudowany wewnętrzny akumulator awaryjny
 • Zakres temperatur pracy waha się od -25 do +55 stopni Celsjusza

Akcesoria

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl