Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kasy fiskalne on-line, serwis komputerowy
Serwis komputerowy Warszawa

Serwis komputerowy

Spadek wydajności sprzętu komputerowego? Laptop nagle przestał się uruchamiać albo uległ zalaniu? A może urządzenie działa, ale wyświetlany obraz jest wyjątkowo ciemny lub nawet nie ma go w ogóle?

W ogromnej części przypadków tego typu usterki da się stosunkowo niskim kosztem i szybko usunąć. Nasz serwis komputerów rzetelnie zajmie się każdym takim problemem.

Urządzenia fiskalne Warszawa

Serwis komputerowy KASPOL

Profesjonalnie serwisujemy sprzęt komputerowy wszystkich popularnych marek dostępnych na rynku, niezależnie od modelu oraz wieku.

 • Konserwacja układu chłodzenia Warszawa
  Konserwacja układu chłodzenia
 • Diagnostyka komputera Warszawa
  Pełna diagnostyka sprzętowa
 • Naprawa podzespołów komputera Warszawa
  Naprawa lub wymiana podzespołów sprzętu elektronicznego
 • Naprawa elementów lutowanych Warszawa
  Naprawa wszelkiego rodzaju elementów lutowanych
 • Usuwanie wirusów Warszawa
  Usuwanie wrogiego oprogramowania z systemu operacyjnego
 • Reinstalacja systemu operacyjnego Warszawa
  Reinstalacja systemu operacyjnego
 • Instalacja oprogramowania Warszawa
  Instalacja oprogramowania, sterowników, aktualizacja BIOS
 • Odzyskiwanie danych Warszawa
  Odzyskiwanie danych
 • Naprawa płyt głównych Warszawa
  Naprawa płyt głównych
 • Naprawa grafiki Warszawa
  Naprawa układu graficznego
 • Modernizacja sprzętu Warszawa
  Modernizacje sprzętowe

Skontaktuj się z nami! Rozwiążemy problem z Twoim komputerem!

Naprawa komputerów Warszawa

Naprawa komputerów

Podejmujemy się usuwania drobnych usterek, ale także poważniejszych, w tym związanych z uszkodzeniem układu graficznego na płycie głównej czy matrycy ekranu. Naprawiając laptopy, zawsze wykorzystujemy najwyższej jakości części zamienne.

Jeśli tylko jest taka możliwość, podejmiemy próbę naprawy konkretnego elementu, zamiast od razu zabierać się za jego wymianę. Nie narazimy Cię na wysokie koszty i jednocześnie gwarantujemy, że sprzęt powróci z naszego serwisu w doskonałym stanie.

Serwis pogwarancyjny

Serwis pogwarancyjny obejmuje sprzęt wtedy, kiedy niemożliwe jest skorzystanie z warunków gwarancji. Wówczas mogą być realizowane naprawy normalnie mieszczące się w zakresie gwarancji.

Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne, bo rozwiązuje problem usterek w wielu przypadkach. Umożliwia on naprawę usterek, które zostały ujawnione po terminie gwarancji oraz usunięcie awarii, które wystąpiły w tym czasie. Wspomniany serwis obejmuje oczywiście nie tylko naprawy, ale także podstawową konserwację, która pozwala utrzymać sprzęt w odpowiednim stanie.

Serwis pogwarancyjny laptopa Warszawa
Pomoc z komputerem online Warszawa

Zdalna pomoc techniczna

Pomoc zdalna znacznie przyspiesza rozwiązanie problemu i jest wygodna dla Klienta, który może zwrócić się do specjalistów Kaspol wprost ze swojego biura. Dzięki aplikacji TeamViewer możliwe jest zaprezentowanie pulpitu komputera i uruchomionych na nim programów osobie znajdującej się w innej lokalizacji.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu na profesjonalną oraz szybką pomoc techniczną oferujemy zdalne wsparcie techniczne dotyczące wszelkich urządzeń. Jeżeli mają Państwo problem z instalacją, konfiguracją lub nieprawidłowym działaniem zakupionego sprzętu proponujemy skorzystać z wygodnego wariantu pomocy zdalnej.

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasze aktualności!

Aktualności Kaspol

Mobilne kasy fiskalne

Podstawową różnicą pomiędzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną jest to, ze drukarka fiskalna do swojego prawidłowego działania wymaga zewnętrznego systemu sprzedażowo rozliczeniowego, czyli najczęściej odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Aktualności Kaspol

Od czego zależy cena kasy fiskalnej?

Na rynku dostępna jest bogata oferta przeróżnych urządzeń fiskalnych. Ceny kas fiskalnych wahają się od około 1 000 zł za najprostsze urządzenia, do 3 500 zł i więcej w przypadku nowoczesnych, bardziej złożonych rozwiązań. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności, a cena kasy fiskalnej m.in. od jej wielkości i funkcjonalności.

Nie czekaj! Rozwiążemy problem z Twoim sprzętem elektronicznym!