Tusze i
tonery

Drukarki to, obok kserokopiarek, najważniejsze sprzęty w wyposażeniu każdego profesjonalnego biura. Jeśli planujesz wyposażenie przestrzeni biurowej, powinieneś zastanowić się, który sprzęt będzie lepszy – drukarka atramentowa czy laserowa? Urządzenia działają na podobnych zasadach, ale różnią się komponentami.

Podstawowa różnica między tymi dwoma produktami jest taka, że kartridż wypełniony tuszem umieszcza się w drukarkach atramentowych, a toner w drukarkach laserowych. Kartridż, inaczej zasobnik, jest to specjalny pojemnik na tusz lub toner. Kaspol posiada w swojej ofercie tusze i tonery liderów branży.

Oryginalne tusze i tonery

Oryginalny produkt jest zapewniany przez producenta i dostosowany dokładnie do wybranego modelu. To materiały eksploatacyjne z najwyższej półki, gwarantujące kompatybilność z wybranym modelem, bezproblemową pracę urządzenia oraz wysoką jakość wydruków.

Kupując oryginalny tusz lub toner mamy pewność, że będzie działał z dedykowanym urządzeniem i nie spowoduje jej awarii. Jednak cena wybranych modeli może być dosyć wysoka.

Zamienniki

Zamienniki, to nic innego jak uzupełnione, zużyte oryginalne tonery lub tusze wyprodukowane na wzór oryginałów. Jeżeli użytkownikowi nie zależy na markowym produkcie, a dodatkowo chce on obniżyć wydatki na materiały eksploatacyjne, to zdecydowanie powinien wybierać zamienniki, które jakościowo są tak samo dobre, co oryginalne odpowiedniki.

Niektórzy obawiają się sięgać po zamienniki wówczas, gdy drukarka jest jeszcze na gwarancji w obawie, aby jej nie utracić. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ większość producentów drukarek dopuszcza używanie zastępczych materiałów eksploatacyjnych.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 22 760 00 88

Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w biznesie, czy prowadzisz firmę od wielu lat, wybór kasy fiskalnej i innych urządzeń może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego w KASPOL oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętów i oprogramowania, ale również doradztwo techniczne.

Uważnie przyglądamy się specyfice prowadzonej działalności, weryfikujemy potrzeby, oczekiwania i plany rozwojowe firmy na przyszłość, a bogate know-how pozwala nam bezbłędnie dopasować urządzenia. Dzięki temu bez zarzutu realizują one swoje zadania i pracują na sukces przedsiębiorców. Chcesz dopasować swój biznes do najnowszych wymogów prawa? Sięgnij po dostępne w naszej ofercie drukarki i kasy fiskalne online.