Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kasy fiskalne on-line, serwis komputerowy
Tusze tonery Warszawa

Tusze i tonery

Drukarki to, obok kserokopiarek, najważniejsze sprzęty w wyposażeniu każdego profesjonalnego biura. Jeśli planujesz wyposażenie przestrzeni biurowej, powinieneś zastanowić się, który sprzęt będzie lepszy - drukarka atramentowa czy laserowa? Urządzenia działają na podobnych zasadach, ale różnią się komponentami.

Podstawowa różnica między tymi dwoma produktami jest taka, że kartridż wypełniony tuszem umieszcza się w drukarkach atramentowych, a toner w drukarkach laserowych. Kartridż, inaczej zasobnik, jest to specjalny pojemnik na tusz lub toner. Kaspol posiada w swojej ofercie tusze i tonery liderów branży.

Urządzenia fiskalne Warszawa
Oryginalne tonery tusze Warszawa

Oryginalne tusze i tonery

Oryginalny produkt jest zapewniany przez producenta i dostosowany dokładnie do wybranego modelu. To materiały eksploatacyjne z najwyższej półki, gwarantujące kompatybilność z wybranym modelem, bezproblemową pracę urządzenia oraz wysoką jakość wydruków.

Kupując oryginalny tusz lub toner mamy pewność, że będzie działał z dedykowanym urządzeniem i nie spowoduje jej awarii. Jednak cena wybranych modeli może być dosyć wysoka.

Sklep on-line

Szeroki asortyment kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, systemów sprzedaży i oprogramowania. Akcesoria biurowe i wiele innych produktów. Wszystko dostępne w wielu formach płatności (gotówka przy odbiorze, karta, raty, leasing). Dostawa nawet tego samego dnia!

Zamienniki

Zamienniki, to nic innego jak uzupełnione, zużyte oryginalne tonery lub tusze wyprodukowane na wzór oryginałów. Jeżeli użytkownikowi nie zależy na markowym produkcie, a dodatkowo chce on obniżyć wydatki na materiały eksploatacyjne, to zdecydowanie powinien wybierać zamienniki, które jakościowo są tak samo dobre, co oryginalne odpowiedniki.

Niektórzy obawiają się sięgać po zamienniki wówczas, gdy drukarka jest jeszcze na gwarancji w obawie, aby jej nie utracić. Zupełnie niepotrzebnie, ponieważ większość producentów drukarek dopuszcza używanie zastępczych materiałów eksploatacyjnych.

Zamienniki tuszy tonerów Warszawa

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasze aktualności!

Aktualności Kaspol

Mobilne kasy fiskalne

Podstawową różnicą pomiędzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną jest to, ze drukarka fiskalna do swojego prawidłowego działania wymaga zewnętrznego systemu sprzedażowo rozliczeniowego, czyli najczęściej odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Aktualności Kaspol

Od czego zależy cena kasy fiskalnej?

Na rynku dostępna jest bogata oferta przeróżnych urządzeń fiskalnych. Ceny kas fiskalnych wahają się od około 1 000 zł za najprostsze urządzenia, do 3 500 zł i więcej w przypadku nowoczesnych, bardziej złożonych rozwiązań. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności, a cena kasy fiskalnej m.in. od jej wielkości i funkcjonalności.

Instalacja terminala płatnicznego za 1zł! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!