Oddziały

Aktualności

Eparagon

Wraz z postępem technologicznym i digitalizacją, tradycyjne formy dokumentów fiskalnych ulegają transformacji. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest E-paragon, czyli elektroniczny paragon, który zastępuje tradycyjny paragon papierowy. Ten nowoczesny dokument jest wystawiany przez kasę fiskalną online i przesyłany do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), posiadając równocześnie taką samą moc dowodową jak jego papierowy odpowiednik, co zostało uznane przez organy podatkowe.

Jak otworzyć sklep

10 KROKÓW JAKIE MUSISZ PRZEJŚĆ NIM OTWORZYSZ SWOJ SKLEP
Założenie sklepu to proces długi i wymagający, który wymaga odpowiedniego planowania i zaangażowania. Warto również skonsultować się z ekspertami lub prawnikami, aby upewnić się, że wszystkie aspekty biznesowe są prawidłowo uregulowane

Profesjonalne oprogramowanie dla gastronomii – czy warto? Przydatne funkcje

Bez odpowiedniego oprogramowania trudno prowadzić biznes gastronomiczny. Obecnie już nie tylko duże restauracje, ale i niewielkie kawiarnie, a nawet food trucki potrzebują kompletnego systemu sprzedażowego, który nie tylko zapewni błyskawiczną obsługę klientów, ale i ułatwi zarządzanie zapasami. Jakie oprogramowanie dla gastronomii można dostać na rynku? Które z funkcji są szczególnie przydatne w przypadku restauracji, barów czy też kawiarni?

Obowiązki właściciela kasy

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności na właścicielach kas fiskalnych ciążą określone obowiązki wynikające z samego posiadania urządzenia do rejestracji sprzedaży. Ich niedopełnienie skutkuje poważnymi konsekwencjami. Żeby uchronić się przed nimi, warto zawczasu zapoznać się z obowiązującymi przepisami. Jakie są najważniejsze obowiązki właściciela kasy fiskalnej? O czym powinien pamiętać posiadacz kasy tradycyjnej, a o czym właściciel modelu online.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Koszyk
Sign in

No account yet?

Zacznij pisać, by znaleźć szukane produkty
Shop
0 items Cart
My account