Blog

Aktualności

Eparagon

Wraz z postępem technologicznym i digitalizacją, tradycyjne formy dokumentów fiskalnych ulegają transformacji. Jednym z takich innowacyjnych rozwiązań jest E-paragon, czyli elektroniczny paragon, który zastępuje tradycyjny paragon papierowy. Ten nowoczesny dokument jest wystawiany przez kasę fiskalną online i przesyłany do Centralnego Repozytorium Kas (CRK), posiadając równocześnie taką samą moc dowodową jak jego papierowy odpowiednik, co zostało uznane przez organy podatkowe.

Czytaj dalej »

Jak otworzyć sklep

10 KROKÓW JAKIE MUSISZ PRZEJŚĆ NIM OTWORZYSZ SWOJ SKLEP
Założenie sklepu to proces długi i wymagający, który wymaga odpowiedniego planowania i zaangażowania. Warto również skonsultować się z ekspertami lub prawnikami, aby upewnić się, że wszystkie aspekty biznesowe są prawidłowo uregulowane

Czytaj dalej »

Profesjonalne oprogramowanie dla gastronomii – czy warto?

Bez odpowiedniego oprogramowania trudno prowadzić biznes gastronomiczny. Obecnie już nie tylko duże restauracje, ale i niewielkie kawiarnie, a nawet food trucki potrzebują kompletnego systemu sprzedażowego, który nie tylko zapewni błyskawiczną obsługę klientów, ale i ułatwi zarządzanie zapasami. Jakie oprogramowanie dla gastronomii można dostać na rynku? Które z funkcji są szczególnie przydatne w przypadku restauracji, barów czy też kawiarni?

Czytaj dalej »

Obowiązki właściciela kasy

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności na właścicielach kas fiskalnych ciążą określone obowiązki wynikające z samego posiadania urządzenia do rejestracji sprzedaży. Ich niedopełnienie skutkuje poważnymi konsekwencjami. Żeby uchronić się przed nimi, warto zawczasu zapoznać się z obowiązującymi przepisami. Jakie są najważniejsze obowiązki właściciela kasy fiskalnej? O czym powinien pamiętać posiadacz kasy tradycyjnej, a o czym właściciel modelu online.

Czytaj dalej »

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 22 760 00 88

Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w biznesie, czy prowadzisz firmę od wielu lat, wybór kasy fiskalnej i innych urządzeń może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego w KASPOL oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętów i oprogramowania, ale również doradztwo techniczne.

Uważnie przyglądamy się specyfice prowadzonej działalności, weryfikujemy potrzeby, oczekiwania i plany rozwojowe firmy na przyszłość, a bogate know-how pozwala nam bezbłędnie dopasować urządzenia. Dzięki temu bez zarzutu realizują one swoje zadania i pracują na sukces przedsiębiorców. Chcesz dopasować swój biznes do najnowszych wymogów prawa? Sięgnij po dostępne w naszej ofercie drukarki i kasy fiskalne online.

Koszyk
Sign in

No account yet?

Zacznij pisać, by znaleźć szukane produkty
Shop
0 items Cart
My account