Oferta dla branży
usługowej

Planowana działalność

Chcesz świadczyć swoje usługi

Potrzebujesz Kasy fiskalnej, wagi i terminala płatniczego to podstawa jeśli chodzi o sprzęt.

Jak je dobrać żeby spełniały swoje funkcje, były łatwe w obsłudze ale również pozwalały Ci na przyszły rozwój ? 

Pozwól naszym doradcom pomóc Ci w odpowiednim wyborze. 

Skalowanie działalności

Chcesz rozwinąć swój biznes

Masz już urządzenie fiskalne i chcesz skalować swój biznes ? 

Czy masz program magazynowy, czy korzystasz z czytnika kodów kreskowych ? Na te i na wiele innych pytań musisz sobie odpowiedzieć żeby rozwijać swój biznes. 

Jak już wiesz w którą stronę chcesz pójść nasi doradcy pomogą dobrać kompatybilny ze sobą sprzęt i oprogramowania. 

Elementy niezbędne w branży usługowej

Kasa fiskalna Novitus LINK Online

Dostępny

1832,70 2078,70 
Kasa Fiskalna LINK Online: Perfekcja w Technologii i Funkcjonalności Nasz produkt to doskonałe połączenie wyjątkowych parametrów technicznych i zaawansowanych funkcji, które stanowią niekwestionowany znak rozpoznawczy tej kasy fiskalnej. Zaprojektowana z myślą o małych i średnich punktach handlowo-usługowych, LINK Online łączy w sobie niezawodność, efektywność i nowoczesność.

Kasa fiskalna NOVITUS NEXT Online

Dostępny

2939,70 3172,17 
Kasa oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Urządzenie nagrodzone prestiżowym Godłem Promocyjnym Teraz Polska  w kategorii innowacyjnych produktów. To solidny argument przemawiający za wyborem tego urządzenia do prowadzenia Twojego biznesu.

Kasa fiskalna POSNET BINGO MAX ONLINE

Dostępny

1905,27 2335,77 
Bingo Max to legendarna kasa w nowym wydaniu. Połączyliśmy niezawodną funkcjonalność jej poprzedników z nową formą. Dzięki możliwości rozbudowy o dodatkowe moduły komunikacji, kasa idealnie sprawdzi się w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta online

Dostępny

2447,70 2632,20 

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to bardzo szybka i nowoczesna drukarka z elektr

Kasa Fiskalna ELZAB Mini ONLINE

Dostępny

1955,70 2214,00 
ELZAB Mini ONLINE to propozycja dla poszukujących prostej w obsłudze kasy fiskalnej z możliwością bezpośredniego podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych.

Kasa Fiskalna POSNET Revo Online

Dostępny

2151,27 2458,77 
Kasę Posnet REVO ONLINE powstało na bazie sprawdzonej konstrukcji REVO. To kasa zaprojektowana z myślą o punktach, w których istotna jest funkcjonalność, ergonomia i jednocześnie estetyka miejsca sprzedaży. Nowoczesny wygląd kasy pozwala tworzyć nietypowe stanowiska kasjerskie. Możliwość połączenia REVO ONLINE z wagą oraz graficzne wyświetlacze nie tylko dobrze się prezentują, ale też pozwalają zaoszczędzić miejsce. Kasę najczęściej wybierają przedsiębiorcy, którzy stawiają na multifunkcjonalność zamkniętą w designerskiej obudowie.

Czytniki kodów kreskowych

DATALOGIC QW21OO

Dostępny

344,40  (Cena netto: 280,00 )
QuickScan Lite charakteryzuje się szerokim kątem odczytu, co pozwala na odczyt długich i szerokich kodów spotykanych na rachunkach i fakturach

Czytnik DATALOGIC MAGELLAN 1500i

Dostępny

1476,00  (Cena netto: 1200,00 )
Czytnik kodów Magellan 1500i łączy ze sobą wysoką jakość odczytu w technologii imagerowej oraz  innowacyjną budowę, co sprawia, że jest

Czytnik DATALOGIC MAGELLAN 3550HSI

Dostępny

2890,50  (Cena netto: 2350,00 )
Układ skanujący typu imager to wbudowana kamera cyfrowa z matrycą CCD odczytująca kod jako całość. Odczyt następuje natychmiastowo, bez opóźnień

Czytnik KK LS2208 USB KIT Czarny

Dostępny

356,70  (Cena netto: 290,00 )
LS2208 to ręczny, laserowy czytnik kodów kreskowych umożliwiający komfortową pracę wszędzie tam, gdzie liczy się wysoka jakość odczytu kodów za

Oprogramowania

SOGA profesjonalny program gastronomiczny

Dostępny

1955,70  (Cena netto: 1590,00 )
Profesjonalny system obsługi punktów gastronomicznych SOGA stanowi niezwykle przydatne narzędzie wspierające funkcjonowanie każdej restauracji, baru, kawiarni, foodtruck’a czy inego typu punktu gastronomicznego.

Rewizor nexo – Licencja na 1 stanowisko

Dostępny

1474,77  (Cena netto: 1199,00 )
Rewizor nexo wspiera księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, umów i płac, obsługę środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych oraz ewidencjonowanie i rozliczanie rozrachunków. Mimo bogatej funkcjonalności wyróżnia się prostą, intuicyjną obsługą.

Rewizor GT

Dostępny

1843,77  (Cena netto: 1499,00 )
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych.

Rachmistrz GT

Dostępny

552,27  (Cena netto: 449,00 )
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Rachmistrz GT to doskonałe narzędzie zarówno dla przedsiębiorstw samodzielnie dokumentujących działalność gospodarczą, jak i biur rachunkowych. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT możliwa jest także podstawowa obsługa płac.

Billeterka.pl

Dostępny

36,78  (Cena netto: 29,90 )
Bezprzewodowe programowanie, pełna mobilność Kluczowym elementem w bileterce Novitus jest najnowocześniejsza kasa Novitus Next Pro, która posiada intuicyjną aplikację do sprzedaży

PC-Market – program dla sklepu, supermarketu i sieci sklepów

Dostępny

676,50  (Cena netto: 550,00 )
PC Market jest programem przydatnym gdy niezbędne jest sporządzenie statystyk sprzedaży. Dzięki niemu możliwe jest śledzenie ścieżki produktów oraz masowe raportowanie. Jego użytkownicy za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu mają kontrolę nad rozrachunkami, stanem kasy i przychodami. Narzędzie to pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na wykonanie remanentu lub ewidencjonowanie towarów lub ewidencjonowanie. Przystosowano go do generowania jednolitego pliku kontrolnego, bądź szybkich przyjęć dostaw. Kompletowanie dokumentów staje się jeszcze prostsze!

GoPOS – Nowoczesny system sprzedażowy dla Gastronomii

Dostępny

72,57  (Cena netto: 59,00 )
GoPOS to innowacyjny, szybki i intuicyjny system sprzedaży stworzony dla potrzeb każdego biznesu. Pozwala on na kompleksowe zarządzanie punktem z

Co pomoże Ci rozwijać twoją działaność ?