Drukarki fiskalne

dla kogo drukarka fiskalna

Są one przeznaczone głównie do handlu obwoźnego oraz małych pomieszczeń. W ofercie znajdują się również drukarki stacjonarne a z każdej z nich można wydrukować kopie papierową , które idealnie sprawdzają się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Wszystkie sprzedawane przez nas drukarki fiskalne łączy fakt, że pochodzą od renomowanych producentów i posiadają długoterminową gwarancję jakości. Są to urządzenia wytrzymałe, a zarazem proste w obsłudze, dlatego mogą z nimi pracować nawet początkujący użytkownicy.

Wśród naszych propozycji można odnaleźć drukarki mobilne, które charakteryzuje poręczność i lekkość oraz możliwość bezprzewodowej współpracy z komputerem.

Drukarka fiskalna lepiej sprawdzi się przede wszystkim w firmach posiadających szeroką bazę towarową. Jeśli chcesz, by system na bieżąco aktualizował stan magazynowy po każdej transakcji, potrzebujesz drukarki fiskalnej. Ważne jest odpowiednie dopasowanie urządzenia do potrzeb przedsiębiorstwa. Na drukarkach fiskalnych można między innymi drukować faktury VAT. Dlatego sprawdzają się w przypadku średnich i dużych biznesów.

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta online

Dostępny

2447,70 2632,20 

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to bardzo szybka i nowoczesna drukarka z elektr

Fiskalizacja

Dostępny

184,50  (Cena netto: 150,00 )
Wprowadzenie kasy w stan fiskalny. Działanie wymaga odpowiednich uprawnień. Podczas fiskalizacji programowany jest nagłówek, baza PLU do 30 szt. Jednocześnie

Drukarka Fiskalna ELZAB Mera ONLINE

Dostępny

3677,70 3800,70 
Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE. Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie. Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw. Jej niewielkie gabaryty stanowią idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni lady sklepowej.

Drukarka Fisklana ELZAB Cube ONLINE R

Dostępny

3442,77  (Cena netto: 2799,00 )
ELZAB Cube ONLINE: Szybkość i Efektywność w Obsłudze Klienta Drukarka ELZAB Cube ONLINE została zaprojektowana z myślą o miejscach, gdzie tempo obsługi klienta ma kluczowe znaczenie, a ilość wydruków jest znacząca. To wszechstronne urządzenie sprawdzi się doskonale na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branżach motoryzacyjnej i odzieżowej. Dodatkowo, ELZAB Cube ONLINE doskonale sprawdza się również w sklepach internetowych.

Drukarka Fiskalna POSNET Thermal XL2 ONLINE

Dostępny

3565,77 3934,77 
Połącz się z Centralnym Repozytorium Kas tak, jak jest dla Ciebie najwygodniej. Thermal XL2 ONLINE umożliwia to na kilka sposobów.

Drukarka fiskalna POSNET TEMO ONLINE

Dostępny

2889,27 3319,77 
To najmniejsze na rynku urządzenie fiskalne w wersji ONLINE. Bez problemu zmieścisz je w kieszeni lub w torbie z laptopem.

Drukarka fiskalna TRIO ONLINE

Dostępny

3073,77 3504,27 
Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing’u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona

Drukarka Fiskalna POSNET THERMAL HX ONLINE

Dostępny

3811,77 4119,27 
Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO

Drukarka Fiskalna POSNET Thermal HD Online

Dostępny

3996,27 4180,77 
Drukarka do zadań specjalnych – Posnet Thermal HD – teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo
gastronomia

SPECYFIKA DZIAŁALNOŚCI A WYBÓR DRUKARKI

Wybór drukarki fiskalnej to nie lada wyzwanie. Żeby podjąć dobrą decyzję, należy skoncentrować się na kilku podstawowych czynnikach dotyczących specyfiki Twojego biznesu.
W naszym sklepie znajdziesz szeroką gamę drukarek fiskalnych. Z pewnością więc wytypujesz model, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy urządzenia renomowanych marek, które zdobyły zaufanie wielu użytkowników i sprawdzają się w codziennej pracy. Gwarantujemy nie tylko zróżnicowany wybór sprzętu najnowszej generacji, ale i ekspresową realizację zamówienia. Zakupione urządzenie możesz otrzymać nawet tego samego dnia.

Wielkość i rodzaj działalności

Im więcej produktów chcesz sprzedawać, tym większą bazą towarową powinien dysponować sprzęt. Inny model drukarki fiskalnej będzie odpowiedni do branż usługowych z kilkunastoma pozycjami, a jeszcze inny dla sklepu z setkami tysięcy produktów. Wiąże się to z pojemnością bazy towarowej drukarki oraz wielkością samego podajnika papieru. Warto się zastanowić czy wymiana rolki papieru, co godzinę, nie spowolni naszej pracy - już nie mówiąc o frustracji pracowników i klientów.

Sposób zapisywania paragonów 

Wybierając drukarkę fiskalną, zwróć uwagę w jakiej formie wybrany model tworzy kopie paragonów. Obecnie jedynym wyborem są paragony elektroniczne. Drukarki fiskalne z tą opcją zapisują kopie transakcji na karcie pamięci - na przykład SD czy microSD. Jest to ogromna oszczędność.

Funkcje przyspieszające pracę

Jeśli zależy Ci na łatwości obsługi, upewnij się, że drukarka fiskalna została wyposażona w podświetlane klawisze nawigacyjne i mechanizm drukujący typu „wrzuć i pracuj”. Dodatkowym atutem są tzw. ,,obcinacze’’, których zadaniem jest nacinanie paragonów. Oderwanie takiego paragonu nie wymaga użycia siły, jest bardziej estetyczne i pomaga oszczędzać papier.

Forma sprzedaży

Modele drukarek fiskalnych różnią się między sobą wielkością, szybkością pracy czy dostępnymi opcjami. Dzięki temu, mogą być dopasowane do indywidualnej formy sprzedaży, która jest różna dla sklepów stacjonarnych, sklepów online, a nawet biznesów mobilnych

Najczęściej zadawane pytania

Zastanawiasz się, które urządzenie będzie odpowiednie dla Twojego biznesu? Kasa czy drukarka fiskalna? Istnieje kilka różnic pomiędzy nimi, które zdecydowanie mają znaczenie dla charakterystyki branży, w jakiej działasz. Kasa fiskalna posiada podstawowe funkcję i jako urządzenie działa całkowicie samodzielnie. Zazwyczaj jest niewielkich rozmiarów i idealnie sprawdza się dla małych przedsiębiorstw.

Drukarki fiskalne natomiast, to urządzenia, które nie mogą funkcjonować samodzielnie. Wymagają połączenia z komputerem (stacjonarnym PC lub POS, laptopem, tabletem, smartfonem) i oprogramowaniem sprzedażowym. Jednak dzięki temu, drukarki fiskalne, spełniają o wiele więcej funkcji od kas fiskalnych, a wszelka ich konfiguracja za pomocą komputera jest zdecydowanie łatwiejsza. 

Drukarki online to nowoczesne urządzenia, które zapewniają wymaganą prawnie łączność z Centralnym Repozytorium Kas. Korzystając z nich, użytkownik nie musi martwić się przechowywaniem kopii paragonów. Wszystkie dane trafiają bowiem do pamięci chronionej urządzenia. Ponadto, drukarki fiskalne online odznaczają się wysoką sprawnością działania – gwarantują wydajną i nieprzerwaną pracę. 

Dzięki integracji z oprogramowaniem sprzedażowym dostępne w naszej ofercie drukarki fiskalne pozwalają, w połączeniu z oprogramowaniem, śledzić statystyki handlowe i analizować sprzedaż.  W połączeniu z innymi urządzeniami peryferyjnymi, np. terminalem płatniczym, wagą czy też skanerem kodów kreskowych, drukarka fiskalna tworzy kompletny system sprzedaży, który pozwala usprawnić obsługę klientów. Terminal waga i skaner łączą się z komputerem, podobnie jak drukarka. Drukarka to “plujka” dla paragonów. 

Oferowane sprzęty są wykonane z trwałych materiałów, co determinuje ich solidność i wytrzymałość. Zamknięte w ergonomicznych obudowach kryją wydajne podzespoły odpowiadające za ich niezawodną pracę. Liczne funkcje i udogodnienia zapewniają nie tylko wysoką sprawność działania, ale i prostotę obsługi.

Wybierając drukarkę fiskalną może dopaść nas pokusa wybrania tańszego modelu. Nie ma, w tym nic złego – o ile spełnia wymagania Twojego biznesu. Prawda jest taka, że im wyższa cena tym:

  • większa wytrzymałość drukarki i mniejsze prawdopodobieństwo awarii,

  • bardziej zaawansowane opcje i funkcjonalności – jak np. reklama na wyświetlaczu lub wysyłka klientom e-paragonów,

  • większa wygoda użytkowania i konfiguracji urządzenia.