Monitoring

Monitoring wizyjny pozwala w nowoczesny sposób pilnować terenu zakładu pracy lub prywatnej posesji. Kamery mogą być zamontowane wewnątrz, jak i na zewnątrz. Monitoring może stanowić dowód w sprawach związanych z wykroczeniami, wypadkami, kradzieżami lub zniszczeniem mienia.

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowych usług związanych z doborem i wyceną sprzętu do monitoringu ale także z jego instalacją, montażem i serwisem. Inwestując w system monitoringu, dzięki jego otwartej architekturze można zbudować telekomunikacyjną sieć szkieletową, dostępową i uruchomić inne usługi, np. transmisję danych, dostęp do Internetu. Jeśli są Państwo zainteresowani analizą obiektu, przygotowaniem oferty cenowej lub kompleksową usługą doboru i wdrożenia systemu w dowolnym rejonie Polski zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym Kaspol.

Zapewniamy

Doradztwo techniczne

Projektowanie

Montaż i uruchomienie

Utrzymanie systemu

Monitoring dla biznesu

Monitoring, to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie firmy. Odstrasza potencjalnych złodziei, a gdy już się coś wydarzy, dostarcza niepodważalne dowody, które mogą ułatwić złapanie sprawcy.

Monitoring na terenie zakładu pracy i wokół niego może zostać powieszony tylko ze ściśle określonych powodów. Są one wymienione w art. 222 § 1 Kodeksu pracy. Monitoring pracowników jest możliwy tylko w określonych przypadkach. Nie można go więc wprowadzić np. w celu kontroli godzin przyjścia pracowników do pracy. Z powodu złożoności wielu czynników wstępna wycena przedstawiana jest po wykonaniu konsultacji i wizji lokalnej.

Monitoring dla domu

Dom, to nasza oaza spokoju i miejsce w którym gromadzimy dorobek życia. Jest to również łakomy kąsek dla złodzieja. Dobre zabezpieczenie naszej posiadłości, nie dość, że odstraszy potencjalnych przestępców, to w przypadku dokonania kradzieży pozwoli na szybkie ich ustalenie i ukaranie. Sposób działania włamywaczy, jest dobrze znany. Obserwują oni posiadłość ofiary i wykorzystując nieuwagę domowników włamują się do budynku.

Dlatego w trosce o bezpieczeństwo naszego mienia, powinniśmy w każdy możliwy sposób utrudniać działanie przestępców, instalując w domu system alarmowy oraz monitoring. Monitoring domu pozwala uzyskać stały wgląd w to, co dzieje się w domu i jego najbliższej okolicy oraz szybko reagować na wszelkie stwierdzone nieprawidłowości.