Nasi doradcy

Szukasz wsparcia przy zakupie ?

Ważne jest, aby dokonać odpowiedniego wyboru przy zakupie urządzeń i oprogramowania dla swojego przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę, że proces ten może być skomplikowany i wymagać dogłębnej wiedzy o dostępnych opcjach na rynku.

Nasze usługi doradztwa w zakupie zostały stworzone po to, aby Ci pomóc. Nasz doświadczony zespół ekspertów z chęcią podzielimy się zdobytymi informacjami i pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie, które najlepiej odpowiada Twoim indywidualnym potrzebom.

Przy współpracy z nami, otrzymasz spersonalizowane doradztwo, uwzględniające specyfikę Twojej branży, wielkość i rodzaj działalności oraz wymagania prawne. Pomożemy Ci zrozumieć różnice między poszczególnymi rozwiązaniami.

Skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa w zakupie i miej pewność, że wybierasz urządzenie, które zapewni Ci niezawodność, zgodność z przepisami i wydajność dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na spotkanie i rozpocząć proces wyboru najlepszej kas fiskalnej dla Ciebie

Pomoc naszego doradcy ułatwi Ci podjęcie decyzji

Wypełnij krótki formularz, nasz doradca skontaktuje się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wdrożenie personelu

Wiedza i umiejętności personelu w obszarze kas fiskalnych i oprogramowania mają ogromne znaczenie dla sprawnego funkcjonowania Twojego biznesu. Nasze szkolenia z obsługi kas fiskalnych zostały zaprojektowane, aby dostarczyć Twojemu zespołowi niezbędnych narzędzi i umiejętności, aby efektywnie korzystać z tych urządzeń.

Podczas szkoleń personel nauczy się obsługi i konfiguracji kas fiskalnych, wystawiania paragonów, zarządzania danymi transakcyjnymi, w tym drukowania raportów oraz rozwiązywania podstawowych problemów technicznych.

Dlaczego warto skorzystać z naszych szkoleń? Poprawna obsługa kas fiskalnych nie tylko minimalizuje ryzyko błędów, ale również przyczynia się do zwiększenia efektywności i profesjonalizmu Twojego biznesu. Zyskaj pewność, że Twój personel posiada niezbędne umiejętności i wiedzę, aby zapewnić płynne procesy kasowe i satysfakcję klientów.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby szkoleniowe i umówić się na sesję dla Twojego zespołu.

Jak działamy

Doradztwo w zakupie
Skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa i miej pewność, że wybierasz urządzenie, które zapewni Ci niezawodność, zgodność z przepisami i wydajność dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na spotkanie i rozpocząć proces wyboru optymalnego urządzenia.
Sprzedaż
Zakup urządzenia lub oprogramowania gdy już wiesz który model jest dla ciebie optymalny nie było prostsze. Wystarczy dostarczyć niezbędne dane tj. NIP, adres świadczenia usług, listę produktów i termin wdrożenia.
Wdrożenie
Po zakupie urządzenia możesz liczyć na nasze wsparcie i szkolenie z obsługi wybranego urządzenia. Nasi eksperci wprowadzą listę Twoich produktów, wyjaśnią jak zrobić raporty i inne aspekty obsługi urządzeń.
Montaż
Urządzenie fiskalne czy oprogramowanie wymagają implementacji do istniejącego już systemu. Kasa musi się połączyć z siecią lokalu w jakim się znajduje zależnie od wybranego sposobu połączenia. Kolektor danych musi być kompatybilny z oprogramowaniem magazynowym. Wszystko to zrobią nasz technicy.
Serwis
Nie zapominamy o Twoim zakupie, w przypadku awarii lub problemów z obsługą możesz skorzystać z naszej pomocy czy to zdalnie czy na miejscu w siedzibie Twojej firmy lub w jednym z naszych oddziałów. Raz do roku lub raz na 24 miesiące jesteś zobligowany do wykonania przeglądów kas i w tym też możemy Ci pomóc.
1
2
3
4
5

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 22 760 00 88

Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w biznesie, czy prowadzisz firmę od wielu lat, wybór kasy fiskalnej i innych urządzeń może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego w KASPOL oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętów i oprogramowania, ale również doradztwo techniczne.

Uważnie przyglądamy się specyfice prowadzonej działalności, weryfikujemy potrzeby, oczekiwania i plany rozwojowe firmy na przyszłość, a bogate know-how pozwala nam bezbłędnie dopasować urządzenia. Dzięki temu bez zarzutu realizują one swoje zadania i pracują na sukces przedsiębiorców. Chcesz dopasować swój biznes do najnowszych wymogów prawa? Sięgnij po dostępne w naszej ofercie drukarki i kasy fiskalne online.