Blog

Oprogramowania

usprawnij swój biznes

Wszystkie oferowane przez nas oprogramowania łączy fakt, że posiadają intuicyjny interfejs i są proste w obsłudze, dlatego ułatwiają wykonywanie obowiązków i usprawniają pracę przedsiębiorstwa.

Współpracujemy z liderami branży, co jest gwarancją jakości, a nasi specjaliści kompleksowo doradzą w zakresie doboru odpowiedniego oprogramowania. Wsparcie techniczne i obsługa posprzedażowa, to również istotny element wsparcia, które firma Kaspol zapewnia.

WYBIERZ OPROGRAMOWANIE
ODPOWIEDNIE DLA SIEBIE

Dobre oprogramowanie jest dziś niezbędne dla prowadzenia biznesu. Na rynku dostępnych jest wiele programów przeznaczonych dla firm, co bez wątpienia ma swoje plusy, jednak z drugiej strony utrudnia dokonanie właściwego wyboru. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie oprogramowanie renomowanych marek, dostosowane do potrzeb różnych przedsiębiorstw.

SYSTEMY SPRZEDAŻY

Systemy sprzedaży, to nie tylko oprogramowanie, które oferuje Kaspol, to cała infrastruktura, na którą składa się wiele elementów, takich jak: program do prowadzenia sprzedaży i gospodarki magazynowej, sprzęt komputerowy, rozwiązania sieciowe, urządzenia fiskalne, wagi sklepowe (zwykłe i etykietujące), terminale fiskalne, terminale płatnicze, POSy, inwentaryzatory oraz wiele innych urządzeń tzw. elektroniki wyposażenia handlu.

Systemy sprzedaży skonstruowane w oparciu o istniejącą infrastrukturę informatyczną lub stworzoną specjalnie do tego celu, nie wykluczają zastosowania ich w mniejszych placówkach! Nawet najmniejsze samodzielne stanowisko handlowo-usługowe powinno zostać wyposażone stosownie do możliwości finansowych, indywidualnych potrzeb czy specyfiki pracy właściciela placówki w czym doradzą specjaliści Kaspol.

SYSTEMY CRM

CRM (customer relationship management), to najprościej rzecz ujmując zarządzanie relacjami z aktualnymi i potencjalnymi klientami, czyli tzw. zbiór zadań, procedur i narzędzi, które są niezbędne w kontakcie z kontrahentem.

Jeśli chcesz zwiększyć efektywność sprzedaży i zoptymalizować czas poświęcony na procedury z nią związane – zainwestuj w system CRM. Zobacz, co to jest i jakie korzyści przynosi takie oprogramowanie Twojej firmie. Skontaktuj się z Kaspol, zaprezentujemy najlepsze rozwiązania.

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 22 760 00 88

Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki w biznesie, czy prowadzisz firmę od wielu lat, wybór kasy fiskalnej i innych urządzeń może okazać się nie lada wyzwaniem. Dlatego w KASPOL oferujemy nie tylko sprzedaż sprzętów i oprogramowania, ale również doradztwo techniczne.

Uważnie przyglądamy się specyfice prowadzonej działalności, weryfikujemy potrzeby, oczekiwania i plany rozwojowe firmy na przyszłość, a bogate know-how pozwala nam bezbłędnie dopasować urządzenia. Dzięki temu bez zarzutu realizują one swoje zadania i pracują na sukces przedsiębiorców. Chcesz dopasować swój biznes do najnowszych wymogów prawa? Sięgnij po dostępne w naszej ofercie drukarki i kasy fiskalne online.

Koszyk
Sign in

No account yet?

Zacznij pisać, by znaleźć szukane produkty
Shop
0 items Cart
My account