Oddziały

OPROGRAMOWANIE

Dobre oprogramowanie jest dziś niezbędne dla prowadzenia biznesu. Na rynku dostępnych jest wiele programów przeznaczonych dla firm, co bez wątpienia ma swoje plusy, jednak z drugiej strony utrudnia dokonanie właściwego wyboru. W naszej ofercie znajduje się wyłącznie oprogramowanie renomowanych marek, dostosowane do potrzeb różnych przedsiębiorstw.

WYBIERZ OPROGRAMOWANIE ODPOWIEDNIE DLA SIEBIE

OPROGRAMOWANIE

Wszystkie oferowane przez nas oprogramowania łączy fakt, że posiadają intuicyjny interfejs i są proste w obsłudze, dlatego ułatwiają wykonywanie obowiązków i usprawniają pracę przedsiębiorstwa.

Współpracujemy z liderami branży, co jest gwarancją jakości, a nasi specjaliści kompleksowo doradzą w zakresie doboru odpowiedniego oprogramowania. Wsparcie techniczne i obsługa posprzedażowa, to również istotny element wsparcia, które firma Kaspol zapewnia.

SYSTEMY SPRZEDAŻY

Systemy sprzedaży, to nie tylko oprogramowanie, które oferuje Kaspol, to cała infrastruktura, na którą składa się wiele elementów, takich jak: program do prowadzenia sprzedaży i gospodarki magazynowej, sprzęt komputerowy, rozwiązania sieciowe, urządzenia fiskalne, wagi sklepowe (zwykłe i etykietujące), terminale fiskalne, terminale płatnicze, POSy, inwentaryzatory oraz wiele innych urządzeń tzw. elektroniki wyposażenia handlu.

Systemy sprzedaży skonstruowane w oparciu o istniejącą infrastrukturę informatyczną lub stworzoną specjalnie do tego celu, nie wykluczają zastosowania ich w mniejszych placówkach! Nawet najmniejsze samodzielne stanowisko handlowo-usługowe powinno zostać wyposażone stosownie do możliwości finansowych, indywidualnych potrzeb czy specyfiki pracy właściciela placówki w czym doradzą specjaliści Kaspol.

SYSTEMY CRM

CRM (customer relationship management), to najprościej rzecz ujmując zarządzanie relacjami z aktualnymi i potencjalnymi klientami, czyli tzw. zbiór zadań, procedur i narzędzi, które są niezbędne w kontakcie z kontrahentem.

Jeśli chcesz zwiększyć efektywność sprzedaży i zoptymalizować czas poświęcony na procedury z nią związane – zainwestuj w system CRM. Zobacz, co to jest i jakie korzyści przynosi takie oprogramowanie Twojej firmie. Skontaktuj się z Kaspol, zaprezentujemy najlepsze rozwiązania.

Szukasz pomocy ?

+48 22 760 00 88

 

Jesteśmy ekspertami w swojej branży i mówimy to głośno. Działamy z pasją i zaangażowaniem, o urządzeniach fiskalnych i komputerach wiemy wszystko, dzięki temu zawsze możemy służyć radą i pomocą.

 

Koszyk
Sign in

No account yet?

ZAPISAŁEŚ SIĘ JUŻ DO NASZEGO NEWSLETTERA ?

Bądź na bieżąco z aktualizacjami i nowościami które pomogą Ci skalować biznes. 

Zapoznaj się z polityką prywatności :)

Zacznij pisać, by znaleźć szukane produkty
Shop
Wishlist
0 items Cart
My account