Blog

Koszty i sposoby dostawy

Płatności

Aby ułatwić Państwu zakupy w naszym sklepie, oferujemy trzy możliwe sposoby płatności za zakupy:

1. Płatność przelewem tradycyjnym na konto firmy

KASPOL Jarosław Fic

ul. Jana Pawła II 51

05-077 Warszawa-Wesoła

81 1020 1127 0000 1502 0205 0821

PKO Bank Polski

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia, np. „Zamówienie numer XXX, sklep internetowy Kaspol.pl”. Przelew tradycyjny mogą Państwo wykonać przez Internet, w banku lub na poczcie. Zaraz po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, przejdziemy do realizacji zamówienia.

2. Szybkie płatności

Szybkie płatności są realizowane w naszym sklepie poprzez system DotPay. Jest to w pełni bezpieczna i najszybsza metoda płatności. Po dokonaniu zakupu w naszym sklepie i wyborze opcji płatności, system natychmiast przekieruje Państwa na stronę banku, gdzie można zrealizować transakcję. Wpłata jest od razu księgowana na naszym koncie, dzięki czemu od razu rozpoczniemy realizację zamówienia, a Państwa zamówienie dotrze szybciej do swojego właściciela.

3. Płatność przy odbiorze

Jeżeli zdecydują się Państwo na odbiór zamówienia w jednym z naszych punktów sprzedaży, mogą Państwo dokonać płatności na miejscu, gotówką lub kartą płatniczą.

Nie wysyłamy za pobraniem (płatnością do rąk przewoźnika).

 

Dostawa

Dla Twojej wygody, umożliwiamy kilka opcji dostawy towarów:

1. Kurier DPD – 19 zł

Jest to najszybszy i najwygodniejszy sposób dostawy. Otrzymają Państwo swoje zamówienie pod wskazany przez siebie adres. Mogą mieć Państwo pewność, że towary zostaną dostarczone bezpiecznie na czas. Wybierając firmę DPD i składając zamówienie do godziny 13.00, mogą Państwo otrzymać je już tego samego dnia (pod warunkiem, że wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie, a zamówienie zostało złożone w dniu roboczym).

Czas realizacji i dostarczenia zamówienia wynosi jeden dzień po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Kurierzy pracują od poniedziałku do piątku, więc:

  • jeśli wpłata zostanie zaksięgowana w czwartek do 13:00, zamówienie kurierem zostanie dostarczone w piątek;
  • jeśli wpłata zostanie zaksięgowana w piątek do 13:00, zamówienie dotrze w poniedziałek;

Proszę mieć na uwadze, że w przypadku produktu, jakim jest oprogramowanie, czas realizacji zamówienia może przedłużyć się do 6 dniu roboczych.

2. Odbiór osobisty – 0 zł

Możesz również zaoszczędzić na przesyłce i odebrać swoje zamówienie osobiście w jednym z naszych punktów sprzedaży stacjonarnej. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-17.00.

W przypadku oprogramowania, zamówienie będzie dostępne w sklepie stacjonarnym do 6 dni roboczych.

Aby upewnić się, że towar jest już gotowy do odebrania, prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

Koszyk
Sign in

No account yet?

Zacznij pisać, by znaleźć szukane produkty
Shop
0 items Cart
My account