Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kasy fiskalne on-line, serwis komputerowy
Terminale płatnicze Warszawa

Terminale

Terminale płatnicze w dzisiejszym świecie stają się coraz bardziej powszechne. W ostatnim czasie, organizacje płatnicze przeprowadziły badania, z których wynika, że coraz więcej osób korzysta z tych rozwiązań i cały czas liczba transakcji bezgotówkowych rośnie. Przekłada się to na wzrost obrotów rzędu 20% po wprowadzeniu terminali w danym sklepie.

W naszej ofercie znajdą Państwo różne modele terminali oraz PIN Padów, pochodzące od renomowanych producentów, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość i wytrzymałość. Część oferowanych przez nas rozwiązań można w ciekawy sposób połączyć z wybranymi modelami kas i drukarek fiskalnych. Pozwoli to na jeszcze wygodniejszą pracę oraz jeszcze szybszą obsługę klienta.

Urządzenia fiskalne Warszawa
Terminal płatniczy Ingenico iCT220

Terminale płatnicze

W dzisiejszych czasach coraz częściej możemy zaobserwować w punktach usługowo-handlowych zjawisko płatności kartą, czyli transakcji bezgotówkowych.

Używamy do tego terminali płatniczych, czyli urządzeń, które umożliwiają bezpośredni kontakt z bankiem przy realizacji płatności za pośrednictwem karty płatniczej. Oferowane przez nas urządzenia cechuje łatwość obsługi, co sprawia, że nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie z ich obsługą.

Terminale POS

Terminal POS, to nieduże urządzenie służące do przyjmowania płatności bezgotówkowych pomiędzy klientem, a przedsiębiorcą. Dobry terminal POS pozwala na płatności wszystkimi rodzajami kart płatniczych, a także na płatności,za pomocą urządzeń mobilnych – telefonów czy smartchwatchów.

Z terminali POS klienci mogą korzystać w prawie każdym sklepie czy punkcie usługowym. Mogą również za jego pomocą płacić za usługi trenerów personalnych,lekarzy czy kurierów. Terminal POS to już codzienność. Transakcje dokonywane na terminalu POS są bezpieczne, dzięki zgodności urządzenia ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa oraz dzięki kodowaniu danych transakcji protokołem SSL.

Terminal POS StoryousPOS
Terminal POS StoryouPOS KASPOL
PINpad Verifone PP1000SE Contactless
Pinpad Verifone PP1000SE

PINpady do kas on-line

PINpad, to uniwersalne rozwiązanie, łączące dwie funkcje: akceptowanie płatności zbliżeniowych oraz zatwierdzanie transakcji wymagających kodu PIN. Unowocześniona, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej kompaktowe, lepiej leży w dłoni, jest prostsze w obsłudze, wytrzymalsze i niezmiennie bezpieczne.

Wbudowany czytnik NFC i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają jego instalację, a wzmocniona obudowa i ramka wokół wyświetlacza sprawiają, że nowy PP1000SE Contactless jest jeszcze wytrzymalszy. Nowy PP1000SE Contactless jest dostępny z opcjonalną osłoną klawiatury (privacy shield) oraz funkcjonalną podstawą ułatwiającą instalację PINpada na ladzie.

Sklep on-line

Szeroki asortyment kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, systemów sprzedaży i oprogramowania. Akcesoria biurowe i wiele innych produktów. Wszystko dostępne w wielu formach płatności (gotówka przy odbiorze, karta, raty, leasing). Dostawa nawet tego samego dnia!

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasze aktualności!

Aktualności Kaspol

Mobilne kasy fiskalne

Podstawową różnicą pomiędzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną jest to, ze drukarka fiskalna do swojego prawidłowego działania wymaga zewnętrznego systemu sprzedażowo rozliczeniowego, czyli najczęściej odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Aktualności Kaspol

Od czego zależy cena kasy fiskalnej?

Na rynku dostępna jest bogata oferta przeróżnych urządzeń fiskalnych. Ceny kas fiskalnych wahają się od około 1 000 zł za najprostsze urządzenia, do 3 500 zł i więcej w przypadku nowoczesnych, bardziej złożonych rozwiązań. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności, a cena kasy fiskalnej m.in. od jej wielkości i funkcjonalności.

Instalacja terminala płatnicznego za 1zł! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!