Kasy fiskalne, drukarki fiskalne, kasy fiskalne on-line, serwis komputerowy
Urządzenia fiskalne Warszawa

Urządzenia fiskalne

Urządzenia fiskalne stanowią bogatą gamę kas fiskalnych i drukarek fiskalnych dostępnych w Kaspol. Urządzenia te służą do ewidencjonowania obrotów w handlu i usługach.

Obecnie istnieje ogólne rozróżnienie kas na kasy fiskalne i kasy fiskalne online. Jest ono podyktowane zmianami i wymogami prawnymi, gdzie wymiany kas fiskalnych na wersję online są obwarowane określonymi terminami. Budowa i funkcje tych urządzeń fiskalnych sprawiają, że są one dedykowane do odpowiednich zastosowań. Dlatego ogromne znaczenie ma kompleksowe doradztwo, które jest filarem funkcjonowania firmy Kaspol.

Urządzenia fiskalne Warszawa

Wybierz odpowiednie urządzenie

Oficjalny dystrybutor marek:
  • Novitus
  • Posnet
  • Elzab
  • DATECS

KASPOL - wsparcie w Twoim biznesie

Od ponad 20 lat wspieramy przedsiębiorców dostarczając profesjonalne rozwiązania zwiększające sprzedaż i podnoszące jakość obsługi klienta końcowego. Zaopatrujemy ich w najlepsze na rynku urządzenia fiskalne (kasy i drukarki fiskalne), systemy sprzedaży oraz oprogramowanie, terminale płatnicze, podpis elektroniczny. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie serwisu urządzeń fiskalnych, serwisu sprzętu komputerowego, a także urządzeń monitoringu zapewniając wysoką jakość instalacji i montażu. Serdecznie zapraszamy!

Fiskalizacja kasy już za 1zł! Szczegóły w naszym sklepie internetowym

Kasa fiskalna on-line Novitus Nano II On-line
Kasa fiskalna online NANO II

Kasy fiskalne on-line

Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie charakteryzuje wysoka jakość, ponieważ Kaspol jest dystrybutorem produktów tylko renomowanych marek. Od 2023 roku przedsiębiorcy będą mogli nabyć kasy fiskalne tylko z technologią online. Kasy fiskalne online, to nowa kategoria urządzeń fiskalnych, które komunikują się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej.

CRK (inaczej Repozytorium) gromadzi szereg danych m. in.: raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne, wszelkie zdarzenia, a także informacje o dokonanych przeglądach okresowych. Oprócz tego Repozytorium jest odpowiedzialne za nadawanie numeru ewidencyjnego kasie podczas fiskalizacji. Kasy online łączą się z Repozytorium co dwie godziny. Jest to działanie automatyczne, które odbywa się to bez wiedzy użytkownika. Użytkownik kasy online musi zapewnić dostęp do internetu, czyli odpowiednią infrastrukturę, dzięki której kasa może łączyć się z Repozytorium.

Kasy fiskalne

Kasa fiskalna, to urządzenie elektroniczne, służące do rejestracji obrotu oraz kwot podatku należnego ze sprzedaży detalicznej, posiadające moduł pamięci fiskalnej i posiadający homologację Ministerstwa Finansów lub Głównego Urzędu Miar. Kasy fiskalne są obsługiwane bezpośrednio, poprzez klawiaturę urządzenia.

Proponowane przez nas urządzenia są łatwe w obsłudze i wyróżniają się pod względem designu. Mogą pracować samodzielnie, jak również w połączeniu z innymi elementami systemu kasowego. Wśród naszych propozycji znajdują się kasy fiskalne przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy świadczą usługi mobilne. Wyróżniają się one lekkością, małymi gabarytami i odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Ze względu na swoje rozmiary, znakomicie sprawdzą się również w małych pomieszczeniach.

Kasa fiskalna Novitus LINK
Novitus LINK KASPOL Warszawa
Drukarka fiskalna Novitus HD Online
Novitus HD Online KASPOL Warszawa

Drukarki fiskalne

Drukarki fiskalne, to urządzenia, które działają wyłącznie w połączeniu z komputerem (stacjonarnym PC lub POS, laptopem, tabletem, smartfonem) i oprogramowaniem sprzedażowym.

Takie rozwiązanie sprawdza się przede wszystkim w firmach posiadających szeroką bazę towarową. Podobnie jak w przypadku kasy fiskalnej, ważne jest odpowiednie dopasowanie urządzenia do potrzeb przedsiębiorstwa. Wśród naszych propozycji można odnaleźć drukarki mobilne, które charakteryzuje poręczność i lekkość oraz możliwość bezprzewodowej współpracy z komputerem.

Są one przeznaczone głównie do handlu obwoźnego oraz małych pomieszczeń. W ofercie znajdują się również drukarki stacjonarne, umożliwiające uzyskanie elektronicznej albo papierowej kopii wydruków, które idealnie sprawdzają się w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Wszystkie sprzedawane przez nas drukarki fiskalne łączy fakt, że pochodzą od renomowanych producentów i posiadają długoterminową gwarancję jakości. Są to urządzenia wytrzymałe, a zarazem proste w obsłudze, dlatego mogą z nimi pracować nawet początkujący użytkownicy.

Potrzebujesz więcej informacji? Sprawdź nasze aktualności!

Aktualności Kaspol

Mobilne kasy fiskalne

Podstawową różnicą pomiędzy kasą fiskalną, a drukarką fiskalną jest to, ze drukarka fiskalna do swojego prawidłowego działania wymaga zewnętrznego systemu sprzedażowo rozliczeniowego, czyli najczęściej odpowiedniego oprogramowania zainstalowanego na komputerze.

Aktualności Kaspol

Od czego zależy cena kasy fiskalnej?

Na rynku dostępna jest bogata oferta przeróżnych urządzeń fiskalnych. Ceny kas fiskalnych wahają się od około 1 000 zł za najprostsze urządzenia, do 3 500 zł i więcej w przypadku nowoczesnych, bardziej złożonych rozwiązań. Wybór zależy przede wszystkim od potrzeb i rodzaju prowadzonej działalności, a cena kasy fiskalnej m.in. od jej wielkości i funkcjonalności.

Skontaktuj się z nami! Pomożemy z wyborem odpowiedniej kasy fiskalnej